2023/2024 mokslo metų tvarkaraščiai
*Norėdami peržvelgti tvarkaraščius, pirmiausiai spauskite ant mokymo programos pavadinimo, po to – ant grupės pavadinimo
Pradedantieji I
Pr1-3/1R
Pr1-3/2V
Pr1-3/3R
Pr1-3/5R
08:00 - 11:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 220
Baigiamojo darbo ruošimas
10:00 - 11:30
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
15:00 - 18:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 220
Baigiamojo darbo ruošimas
14:00 - 15:30
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 220
Baigiamojo darbo ruošimas
12:00 - 13:30
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
11:30 - 14:30
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 220
Baigiamojo darbo ruošimas
08:00 - 09:30
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
Pradedantieji II
Pr2-3/1R
Pr2-3/2V
Pr2-3/3R
Pr2-3/4V
Pr2-3/5R
09:00 - 12:00
Interneto svetainių kūrimo pradmenys
ITD 203
Interneto svetainių kūrimo pradmenys
09:30 - 12:30
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
12:00 - 15:00
Interneto svetainių kūrimo pradmenys
ITD 203
Interneto svetainių kūrimo pradmenys
13:00 - 16:00
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
09:00 - 12:00
Interneto svetainių kūrimo pradmenys
ITD 203
Interneto svetainių kūrimo pradmenys
09:30 - 12:30
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
15:00 - 18:00
Interneto svetainių kūrimo pradmenys
ITD 203
Interneto svetainių kūrimo pradmenys
13:00 - 16:00
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
12:00 - 15:00
Interneto svetainių kūrimo pradmenys
ITD 203
Interneto svetainių kūrimo pradmenys
09:30 - 12:30
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
Pradedantieji III
Pr3-3/1R
Pr3-3/2V
Pr3-3/3R
12:00 - 15:00
Išmaniosios konstrukcijos
ITD 103 C
Išmaniosios konstrukcijos
11:00 - 12:30
Baigiamasis atsiskaitymas
ITD 105
Baigiamasis atsiskaitymas
15:00 - 18:00
Išmaniosios konstrukcijos
ITD 103 A
Išmaniosios konstrukcijos
13:00 - 14:30
Baigiamasis atsiskaitymas
ITD 105
Baigiamasis atsiskaitymas
08:00 - 11:00
Išmaniosios konstrukcijos
ITD 103 A
Išmaniosios konstrukcijos
09:00 - 10:30
Baigiamasis atsiskaitymas
ITD 105
Baigiamasis atsiskaitymas
Lego robotika
JnR-3/1R
10:00 - 13:00
Robotų konstravimas ir programavimas
ITD 320
Robotų konstravimas ir programavimas
10:00 - 11:30
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 320
Baigiamojo darbo pristatymas
Jaunučiai I (programavimas Imagine LOGO)
Jn1-3/1R
Jn1-3/2V
Jn1-3/3R
08:30 - 12:30
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 G
Baigiamojo darbo ruošimas
08:30 - 12:30
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 G
Baigiamojo darbo ruošimas
13:00 - 17:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 G
Baigiamojo darbo ruošimas
13:00 - 17:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 G
Baigiamojo darbo ruošimas
08:00 - 12:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 203
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 13:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 220
Baigiamojo darbo ruošimas
Jaunučiai II (kompiuterinė grafika)
Jn2-3/1R
Jn2-3/2V
Jn2-3/3R
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 A
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
12:30 - 15:30
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 A
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
11:30 - 14:30
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 A
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
Jaunučiai III (kompiuterinis 3D modeliavimas)
Jn3-3/1R
Jn3-3/2V
Jn3-3/3R
Jn3-3/4V
08:00 - 11:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 105
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 105
Baigiamojo darbo pristatymas
12:30 - 15:30
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 105
Baigiamojo darbo ruošimas
13:00 - 16:00
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 105
Baigiamojo darbo pristatymas
11:30 - 14:30
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 105
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 105
Baigiamojo darbo pristatymas
15:00 - 18:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 105
Baigiamojo darbo ruošimas
13:00 - 16:00
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 105
Baigiamojo darbo pristatymas
Programavimas Python I (pradedantiesiems)
Py1-3/1R
Py1-3/2V
Py1-3/3R
Py1-3/4V
Py1-3/5R
08:00 - 11:00
Programavimas Python (egzaminas)
ITD 103 C
Programavimas Python (egzaminas)
11:00 - 12:30
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
ITD 103 A
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
15:00 - 18:00
Programavimas Python (egzaminas)
ITD 103 C
Programavimas Python (egzaminas)
13:00 - 14:30
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
ITD 103 A
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
11:30 - 14:30
Programavimas Python (egzaminas)
ITD 103 C
Programavimas Python (egzaminas)
09:00 - 10:30
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
ITD 103 A
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
13:00 - 16:00
Programavimas Python (egzaminas)
ITD 103 K
Programavimas Python (egzaminas)
13:00 - 14:30
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
ITD 103 K
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
09:00 - 12:00
Programavimas Python (egzaminas)
ITD 103 C
Programavimas Python (egzaminas)
08:00 - 09:30
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
ITD 105
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
Programavimas Python II (pažengusiems)
Py2-3/1R
Py2-3/2V
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 105
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
12:30 - 15:30
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 220
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
Jauniai (IT pagrindai)
J-3/1R
J-3/2V
09:00 - 11:00
Word, Excel kartojimas
ITD 220
Word, Excel kartojimas
11:00 - 13:00
Skaičiuoklė "MS Excel" (įskaita)
ITD 220
Skaičiuoklė "MS Excel" (įskaita)
09:00 - 11:00
Programavimo pradmenys „C++ Code::Blocks“
ITD 103 C
Programavimo pradmenys „C++ Code::Blocks“
11:00 - 13:00
Baigiamasis egzaminas (MS Word, MS Excel)
ITD 103 C
Baigiamasis egzaminas (MS Word, MS Excel)
12:00 - 14:00
Skaičiuoklė „MS Excel“
415 MIDF
Skaičiuoklė „MS Excel“
14:00 - 16:00
Dirbtinis intelektas
415 MIDF
Dirbtinis intelektas
12:00 - 14:00
Word, Excel kartojimas
415 MIDF
Word, Excel kartojimas
14:00 - 16:00
Skaičiuoklė "MS Excel" (įskaita)
415 MIDF
Skaičiuoklė "MS Excel" (įskaita)
Pasiruošimas IT VBE
IT-3/1R
08:00 - 10:00
Programavimas „C++ Code::Blocks“
415 MIDF
Programavimas „C++ Code::Blocks“
10:00 - 12:00
Skaičiuoklė „MS Excel“
415 MIDF
Skaičiuoklė „MS Excel“
08:00 - 11:00
Egzaminas
415 MIDF
Egzaminas
11:00 - 12:00
Užduočių sprendimų aptarimas
415 MIDF
Užduočių sprendimų aptarimas
Programavimas I (programavimas C++)
P-3/1R
P-3/2V
P-3/3R
09:00 - 12:00
Programavimas C++
ITD 103 K
Programavimas C++
12:00 - 14:00
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
ITD 103 (Fm)
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
08:00 - 10:00
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
ITD 103 K
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
10:00 - 13:00
Programavimas C++
ITD 103 K
Programavimas C++
10:00 - 12:00
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
ITD 103 (Fm)
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
12:00 - 15:00
Programavimas C++
ITD 103 K
Programavimas C++
13:00 - 15:00
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
ITD 103 K
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
15:00 - 18:00
Programavimas C++
ITD 103 K
Programavimas C++
08:00 - 11:00
Programavimas C++
ITD 103 C
Programavimas C++
11:00 - 13:00
Programavimas „Unity“
ITD 103 C
Programavimas „Unity“
08:00 - 11:00
Programavimas C++
ITD 103 A
Programavimas C++
11:00 - 13:00
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
ITD 103 A
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
Programavimas II (programavimas C++ pažengusiems)
P-2/1R
P-2/2V
08:00 - 10:00
Programavimas internete (PHP, JavaScript)
ITD 103 K
Programavimas internete (PHP, JavaScript)
10:00 - 13:00
Programavimas C++
ITD 103 K
Programavimas C++
08:00 - 11:00
Programavimas C++
ITD 103 K
Programavimas C++
11:00 - 13:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 K
Baigiamojo darbo ruošimas
13:00 - 16:00
Programavimas C++
ITD 103 C
Programavimas C++
16:00 - 18:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 C
Baigiamojo darbo ruošimas
13:00 - 16:00
Programavimas C++
ITD 103 A
Programavimas C++
16:00 - 18:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 A
Baigiamojo darbo ruošimas
13:00 - 16:00
Programavimas C++
ITD 103 C
Programavimas C++
16:00 - 18:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 C
Baigiamojo darbo ruošimas
Jaunųjų inžinierių mokykla
IM-3/1R
11:00 - 14:00
Baigiamojo darbo ruošimas
409-410 MIDF
Baigiamojo darbo ruošimas
14:00 - 16:00
Dirbtinis intelektas
409-410 MIDF
Dirbtinis intelektas
09:00 - 14:00
Baigiamojo darbo ruošimas
409-410 MIDF
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 14:00
Baigiamojo darbo ruošimas
409-410 MIDF
Baigiamojo darbo ruošimas
Interneto svetainių kūrimas
IS-3/1R
09:00 - 11:00
TKT - Javascript
ITD 103 G
TKT - Javascript
11:00 - 12:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 G
Baigiamojo darbo ruošimas
12:00 - 14:00
www dizainas
ITD 103 G
www dizainas
09:00 - 12:00
www dizainas
ITD 103 G
www dizainas
12:00 - 14:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 103 G
Baigiamojo darbo ruošimas
Fotografija
F-3/1R
10:00 - 13:00
Gatvės fotografija
Laisvės alėja (prie fontano)
Gatvės fotografija
10:00 - 13:00
Baigiamojo darbo ruošimas
ITD 320
Baigiamojo darbo ruošimas