Gerbiami KTU JKM moksleiviai bei tėveliai,
pranešame, kad jau įpusėjome baigiamųjų darbų pristatymus ir egzaminų laikymus!
BIRŽELIO 10 D. 10 val. – KTU Santakos slėnyje vyks 2022 – 2023 m. m. pabaigos šventė, kurios metu bus įteikiami mokslo metų baigimo pažymėjimai, daugiau informacijos jau netrukus.
Iki susitikimo,
KTU JKM