×
×

Dėstytojai

VYTAUTAS BUKŠNAITIS


specializacijų
"Programavimas I (programavimas C++)" ir
"Programavimas II (programavimas C++ pažengusiems"

dėstytojas-metodininkas

VIDA STATKEVIČIENĖ


specializacijų
"Programavimas I (programavimas C++)" ir 
"Programavimas II (programavimas C++ pažengusiems" 

"Programavimas III (programavimas C#") 
dėstytoja-metodininkė

IRMA SKARULSKIENĖ


specializacijų
"Programavimas I (programavimas C++)" ir 
"Programavimas II (programavimas C++ pažengusiems" 

dėstytoja-metodininkė

DARIUS MAŽEIKA


specializacijos
"Jaunųjų inžinierių mokykla" ir

mokymo programos
"Lego robotika I"

dėstytojas-metodininkas

KRISTINA SERAPINAITĖ


mokymo programos 
"Pasiruošimas IT VBE"
dėstytoja-metodininkė

RIMANTAS AUGAITIS


specializacijos 
"Programavimas I (programavimas C++)"
dėstytojas

DAIVA VAIKŠNIENĖ


mokymo programos
"Jaunučiai I"
dėstytoja-metodininkė

NERINGA STASIŪNIENĖ


mokymo programos
"Jaunučiai I" 
dėstytoja

GINTAUTAS RADZEVIČIUS


mokymo programos 
"Jauniai" 
dėstytojas-metodininkas

ZITA ŽIŽIŪNIENĖ


mokymo programos 
"Programavimas Python"
dėstytoja

LAIMA GAIŽUTIENĖ


mokymo programos
"Programavimas Python"
dėstytoja

GINTARĖ ČEIDAITĖ


mokymo modulio
"Programavimas internete (PHP, JavaScript)"
dėstytoja-metodininkė

LIUDAS DREJERIS


specializacijos
"Programavimas mobiliems įrenginiams"
dėstytojas-metodininkas

MILDA DREJERIENĖ


specializacijų
"Vaizdo technologijos""Muzikos medijos"
dėstytoja-metodininkė

ŽYGIMANTAS KUJALAVIČIUS


mokymo modulio 
"Kompiuterinis projektavimas (AutoCad)"
dėstytojas-metodininkas

SONATA SALELIONIENĖ


mokymo programos
"Jaunučiai II"
dėstytoja-metodininkė

EGLĖ PALILIŪNAITĖ


mokymo programos
"Pradedantieji II" 
dėstytoja-metodininkė

AUŠRA URBAITYTĖ


mokymo programos
"Pradedantieji I" 
dėstytoja-metodininkė

RYTIS UMBRASAS


mokymo programos
"Jaunučiai III"
dėstytojas-metodininkas
 

JONAS KATKEVIČIUS


mokymo programos
"Programavimas I (programavimas C++)"  
dėstytojas

DANGUOLĖ ZIGMANTAITĖ


mokymo programos 
"Jauniai" 
dėstytoja-metodininkė

PAULIUS ILMINAS


mokymo modulio
"Programavimas su Unity"

dėstytojas-metodininkas

IEVA JAKŠAITYTĖ


mokymo modulio
"Tinklapių kūrimas (HTML, CSS")

dėstytoja-metodininkė

GUSTĖ CIBULSKYTĖ


specializacijos
"Fotografija" 

dėstytoja

SKIRMANTAS NAVICKAS


mokymo modulio
"Programavimo architektūra"
dėstytojas

 

ANDRIUS PAULAUSKAS


Mokymo modulio
"Virtualios realybės kūrimas"
dėstytojas

MARTYNAS ŽALIADUONIS


 

RASA KASIULYNAITĖ-TIMUKIENĖ


mokymo programos
"Jaunučiai I" 
dėstytoja

JULITA PIGULEVIČIENĖ


mokymo programos
"Jaunučiai I" 
dėstytoja

JURGIS PRALGAUSKIS


mokymo programos 
"Programavimas Python"
dėstytojas-metodininkas

IRENA PATAŠIENĖ


specializacijos
"E. verslo organizavimas" 
dėstytoja-metodininkė

LAIMUTĖ VARKALAITĖ


specializacijų
"Dizaino technologijos"
"Fotografija" 
dėstytoja

VIOLETA KELMIENĖ


mokymo programos
"Jauniai"  
dėstytoja 

 

GIEDRĖ GENUTĖ


mokymo programos 
"Pasiruošimas IT VBE"
dėstytoja-metodininkė

MARTYNAS PATAŠIUS


mokymo modulio 
"Grafų teorija"
dėstytojas-metodininkas

KĘSTUTIS LEKECKAS


specializacijos
"Mados dizainas"
dėstytojas-metodininkas

DEIMANTĖ LINKEVIČIENĖ

AUDRIUS NEČIŪNAS

BENAS LINKEVIČIUS

DAIVA VYŠNIAUSKAITĖ

LINA NEVERAUSKAITĖ

TAUTVYDAS DULSKIS

PAULIUS GRIŠKEVIČIUS

KĘSTUTIS BUDREVIČIUS

LINAS SALELIONIS

MILDA
VILKAUSKAITĖ-LOGUNOVA

SANDRA BUDREVIČIENĖ

NIJOLĖ ŠEPETIENĖ

BIRUTĖ ČEIDAITĖ

ARTŪRAS KNEIŽYS

VIRGINIJA GEDEIKIENĖ

ANDRIUS LAURAITIS

RYTIS KONCEVIČIUS