Skip to main content

Sėkmingi JKM užsiėmimai susiję su dirbtiniu intelektu! 🎓💻

Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad Jaunųjų kompiuterininkų mokykla (JKM) sėkmingai pristatė vyresnio amžiaus mokiniams specialius užsiėmimus, skirtus dirbtinio intelekto tematikai. Per šiuos užsiėmimus moksleiviai ne tik gilino savo žinias, bet ir smagiai leido laiką su kitais moksleiviais, tyrinėdami įdomias idėjas ir iššūkius šioje sparčiai besivystančioje srityje.🥳

Mūsų tikslas buvo ne tik teorinių žinių suteikimas, bet ir praktinių įgūdžių lavinimas. Moksleiviai turėjo galimybę praktiškai išbandyti savo įgūdžius ir dirbtinio intelekto paslaugas.Šie užsiėmimai ne tik praturtino mūsų mokinių žinias, bet ir skatino bendradarbiavimą, kūrybiškumą ir įkvėpė ieškoti naujų idėjų.

Džiaugiamės, kad galėjome padėti mūsų mokiniams pasinerti į įdomią ir perspektyvią dirbtinio intelekto pasaulio sritį! 🌟🤖 #JKM#DirbtinisIntelektas #MokymasisSuDžiaugsmu