2023/2024 mokslo metų tvarkaraščiai
*Norėdami peržvelgti tvarkaraščius, pirmiausiai spauskite ant mokymo programos pavadinimo, po to – ant grupės pavadinimo
Pradedantieji I
Pr1-3/1R
Pr1-3/2V
Pr1-3/3R
Pr1-3/5R
10:00 - 11:30
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
14:00 - 15:30
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
12:00 - 13:30
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
08:00 - 09:30
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
Pradedantieji II
Pr2-3/1R
Pr2-3/2V
Pr2-3/3R
Pr2-3/4V
Pr2-3/5R
09:30 - 12:30
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
13:00 - 16:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
09:30 - 12:30
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
13:00 - 16:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
09:30 - 12:30
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
Pradedantieji III
Pr3-3/1R
Pr3-3/2V
Pr3-3/3R
11:00 - 12:30
Baigiamasis atsiskaitymas - 1
ITD 105
Baigiamasis atsiskaitymas
13:00 - 14:30
Baigiamasis atsiskaitymas - 1
ITD 105
Baigiamasis atsiskaitymas
09:00 - 10:30
Baigiamasis atsiskaitymas - 1
ITD 105
Baigiamasis atsiskaitymas
Lego robotika
JnR-3/1R
10:00 - 12:00
Papildomas užsiėmimas (konsultacija) - 1
ITD 320
Papildomas užsiėmimas (konsultacija)
12:00 - 13:30
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 320
Baigiamojo darbo pristatymas
Jaunučiai I (programavimas Imagine LOGO)
Jn1-3/1R
Jn1-3/2V
Jn1-3/3R
08:30 - 12:30
Baigiamojo darbo ruošimas - 2
ITD 103 G
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 13:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
13:00 - 17:00
Baigiamojo darbo ruošimas - 2
ITD 103 G
Baigiamojo darbo ruošimas
13:00 - 17:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
09:00 - 13:00
Baigiamojo darbo ruošimas - 2
ITD 220
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 13:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
Jaunučiai II (kompiuterinė grafika)
Jn2-3/1R
Jn2-3/2V
Jn2-3/3R
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 337 (salė)
Baigiamojo darbo pristatymas
Jaunučiai III (kompiuterinis 3D modeliavimas)
Jn3-3/1R
Jn3-3/2V
Jn3-3/3R
Jn3-3/4V
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 105
Baigiamojo darbo pristatymas
13:00 - 16:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 105
Baigiamojo darbo pristatymas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 105
Baigiamojo darbo pristatymas
13:00 - 16:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 105
Baigiamojo darbo pristatymas
Programavimas Python I (pradedantiesiems)
Py1-3/1R
Py1-3/2V
Py1-3/3R
Py1-3/4V
Py1-3/5R
08:00 - 11:00
Programavimas Python (egzaminas) - 1
ITD 103 C
Programavimas Python (egzaminas)
11:00 - 12:30
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas) - 1
ITD 103 A
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
15:00 - 18:00
Programavimas Python (egzaminas) - 1
ITD 103 C
Programavimas Python (egzaminas)
13:00 - 14:30
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas) - 1
ITD 103 A
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
11:30 - 14:30
Programavimas Python (egzaminas) - 1
ITD 103 C
Programavimas Python (egzaminas)
09:00 - 10:30
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas) - 1
ITD 103 A
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
13:00 - 14:30
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas) - 1
ITD 103 K
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
08:00 - 09:30
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas) - 1
ITD 105
Rezultatų aptarimas (uždavinių sprendimas)
Programavimas Python II (pažengusiems)
Py2-3/1R
Py2-3/2V
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
09:00 - 12:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 220
Baigiamojo darbo pristatymas
Jauniai (IT pagrindai)
J-3/1R
J-3/2V
09:00 - 11:00
Word, Excel kartojimas - 1
ITD 220
Word, Excel kartojimas
11:00 - 13:00
Skaičiuoklė "MS Excel" (įskaita) - 1
ITD 220
Skaičiuoklė "MS Excel" (įskaita)
09:00 - 11:00
Baigiamasis egzaminas (MS Word, MS Excel) - 1
ITD 103 C
Baigiamasis egzaminas (MS Word, MS Excel)
11:00 - 13:00
Programavimo pradmenys „C++ Code::Blocks“ - 15
ITD 103 C
Programavimo pradmenys „C++ Code::Blocks“
09:00 - 11:00
Programavimo pradmenys C++ „Code::Blocks“ (egzaminas) - 1
ITD 220
Programavimo pradmenys C++ „Code::Blocks“ (egzaminas)
11:00 - 13:00
Pateiktys „MS Power Point“ - 1
ITD 220
Pateiktys „MS Power Point“
12:00 - 14:00
Word, Excel kartojimas - 1
415 MIDF
Word, Excel kartojimas
14:00 - 16:00
Skaičiuoklė "MS Excel" (įskaita) - 1
415 MIDF
Skaičiuoklė "MS Excel" (įskaita)
12:00 - 14:00
Baigiamasis egzaminas (MS Word, MS Excel) - 1
415 MIDF
Baigiamasis egzaminas (MS Word, MS Excel)
14:00 - 16:00
Programavimo pradmenys „C++ Code::Blocks“ - 15
415 MIDF
Programavimo pradmenys „C++ Code::Blocks“
12:00 - 14:00
Programavimo pradmenys C++ „Code::Blocks“ (egzaminas) - 1
415 MIDF
Programavimo pradmenys C++ „Code::Blocks“ (egzaminas)
14:00 - 16:00
Pateiktys „MS Power Point“ - 1
415 MIDF
Pateiktys „MS Power Point“
Pasiruošimas IT VBE
IT-3/1R
08:00 - 11:00
IT egzaminas - 1
415 MIDF
IT egzaminas
11:00 - 12:00
Užduočių sprendimų aptarimas - 1
415 MIDF
Užduočių sprendimų aptarimas
08:00 - 11:00
IT egzaminas - 2
415 MIDF
IT egzaminas
11:00 - 12:00
Užduočių sprendimų aptarimas - 2
415 MIDF
Užduočių sprendimų aptarimas
08:00 - 12:00
Bendrasis kursas - temų kartojimas - 1
415 MIDF
Bendrasis kursas - temų kartojimas
Programavimas I (programavimas C++)
P-3/1R
P-3/2V
P-3/3R
08:00 - 10:00
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS) - 9
ITD 103 K
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
10:00 - 13:00
Programavimas C++ - 19
ITD 103 K
Programavimas C++
11:30 - 14:30
Programavimas C++ - egzaminas - 1
ITD 103 K
Programavimas C++ - egzaminas
09:00 - 12:30
Programavimas C++ - rezultatų aptarimas - 1
ITD 220
Programavimas C++ - rezultatų aptarimas
13:00 - 15:00
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS) - 9
ITD 103 K
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
15:00 - 18:00
Programavimas C++ - 19
ITD 103 K
Programavimas C++
14:30 - 17:30
Programavimas C++ - egzaminas - 1
ITD 103 K
Programavimas C++ - egzaminas
12:30 - 16:00
Programavimas C++ - rezultatų aptarimas - 1
ITD 220
Programavimas C++ - rezultatų aptarimas
08:00 - 11:00
Programavimas C++ - 19
ITD 103 A
Programavimas C++
11:00 - 13:00
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS) - 9
ITD 103 A
Tinklalapių kūrimas (HTML/CSS)
10:00 - 13:00
Programavimas C++ - egzaminas - 1
ITD 103 G
Programavimas C++ - egzaminas
09:00 - 12:30
Programavimas C++ - rezultatų aptarimas - 1
ITD 203
Programavimas C++ - rezultatų aptarimas
Programavimas II (programavimas C++ pažengusiems)
P-2/1R
P-2/2V
08:00 - 11:00
Programavimas C++ - 19
ITD 103 K
Programavimas C++
11:00 - 13:00
Baigiamojo darbo ruošimas - 4
ITD 103 K
Baigiamojo darbo ruošimas
08:00 - 11:30
Baigiamojo darbo ruošimas - 5
ITD 103 K
Baigiamojo darbo ruošimas
13:00 - 16:00
Programavimas C++ - 18
ITD 103 A
Programavimas C++
16:00 - 18:00
Baigiamojo darbo ruošimas - 3
ITD 103 A
Baigiamojo darbo ruošimas
13:00 - 16:00
Programavimas C++ - 19
ITD 103 C
Programavimas C++
16:00 - 18:00
Baigiamojo darbo ruošimas - 4
ITD 103 C
Baigiamojo darbo ruošimas
13:00 - 16:30
Baigiamojo darbo ruošimas - 5
ITD 103 G
Baigiamojo darbo ruošimas
Jaunųjų inžinierių mokykla
IM-3/1R
09:00 - 14:00
Baigiamojo darbo ruošimas - 3
409-410 MIDF
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 14:00
Baigiamojo darbo ruošimas - 4
409-410 MIDF
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 14:00
Baigiamojo darbo ruošimas - 5
409-410 MIDF
Baigiamojo darbo ruošimas
Interneto svetainių kūrimas
IS-3/1R
09:00 - 12:00
www dizainas - 6
ITD 103 G
www dizainas
12:00 - 14:00
Baigiamojo darbo ruošimas - 4
ITD 103 G
Baigiamojo darbo ruošimas
09:00 - 10:00
www dizainas - 7
ITD 203
www dizainas
10:00 - 14:00
Baigiamojo darbo ruošimas - 5
ITD 203
Baigiamojo darbo ruošimas
Fotografija
F-3/1R
10:00 - 13:00
Gatvės fotografija - 1
Laisvės alėja (prie fontano)
Gatvės fotografija
10:00 - 13:00
Baigiamojo darbo ruošimas - 1
ITD 320
Baigiamojo darbo ruošimas
10:00 - 13:00
Baigiamojo darbo pristatymas - 1
ITD 320
Baigiamojo darbo pristatymas