×
×

Dėstytojai

VYTAUTAS BUKŠNAITIS


specializacijų
"Programavimas I (programavimas C++)" ,
"Programavimas II (programavimas C++ pažengusiems"

dėstytojas-metodininkas

IRMA SKARULSKIENĖ


specializacijų
"Programavimas I (programavimas C++)"  ,
"Programavimas II (programavimas C++ pažengusiems)" 

dėstytoja-metodininkė

RIMANTAS AUGAITIS


specializacijų 
"Programavimas I (programavimas C++)",
"Programavimas II (programavimas C++ pažengusiems)" 

dėstytojas

VIDA STATKEVIČIENĖ


specializacijų
"Programavimas II (programavimas C++ pažengusiems" ,
"Programavimas III (programavimas C#") ,
mokymo programos

"Programavimas Python"
dėstytoja-metodininkė

DARIUS MAŽEIKA


specializacijos
"Jaunųjų inžinierių mokykla"

mokymo programos
"Lego robotika I"

dėstytojas-metodininkas

GINTARĖ ČEIDAITĖ


specializacijos
"Interneto svetainių kūrimas",

mokymo modulio
"Programavimas internete (PHP, JavaScript)"
dėstytoja-metodininkė

KRISTINA SERAPINAITĖ


mokymo programos 
"Pasiruošimas IT VBE"
dėstytoja-metodininkė

NERINGA STASIŪNIENĖ


mokymo programos
"Jaunučiai I" 
dėstytoja-metodininkė

GINTAUTAS RADZEVIČIUS


mokymo programos 
"Jauniai" 
dėstytojas-metodininkas

RYTIS UMBRASAS


mokymo programos
"Jaunučiai III"
dėstytojas-metodininkas

EGLĖ PALILIŪNAITĖ


mokymo programos
"Pradedantieji II" 
dėstytoja-metodininkė

DONATA VITKAUSKAITĖ


mokymo programos
"Pradedantieji I" 
dėstytoja-metodininkė

JONAS KATKEVIČIUS


specializacijų
"Programavimas I (programavimas C++)" ,
"Programavimas II (programavimas C++ pažengusiems"  
dėstytojas

SONATA SALELIONIENĖ


mokymo programos
"Jaunučiai II"
dėstytoja-metodininkė

 

ŽYGIMANTAS KUJALAVIČIUS


mokymo modulio 
"Kompiuterinis projektavimas (AutoCad)"
dėstytojas-metodininkas

ZITA ŽIŽIŪNIENĖ


mokymo programos 
"Programavimas Python"
dėstytoja-metodininkė

DANGUOLĖ ZIGMANTAITĖ


mokymo programos 
"Jauniai" 
dėstytoja-metodininkė

DAIVA ALABURDIENĖ


mokymo programos
"Jaunučiai I" 
dėstytoja-metodininkė

 

SKIRMANTAS NAVICKAS


mokymo modulio
"Programavimo architektūra"
dėstytojas

GABIJUS KIELIUS


mokymo modulio
"Programavimas internete (PHP, JavaScript)"
dėstytojas

LIUDAS SPANGELEVIČIUS


specializacijos
"Virtuali realybė"
dėstytojas

VILMA GYDAITĖ


specializacijos
"Interneto svetainių kūrimas"
dėstytoja

GYTIS BAGDONAVIČIUS


specializacijos
"Fotografija" 

dėstytojas

GUSTĖ CIBULSKYTĖ


specializacijos
"Fotografija" 

dėstytoja

PAULIUS ILMINAS


mokymo modulio
"Programavimas su Unity"

dėstytojas-metodininkas

 

IEVA JAKŠAITYTĖ


mokymo modulio
"Tinklapių kūrimas (HTML, CSS")

dėstytoja-metodininkė

GABRIELĖ MILUŠAUSKAITĖ

 


specializacijos
"Vaizdo technologijos" 
dėstytoja

DAIVA VAIKŠNIENĖ


mokymo programos
"Jaunučiai I"
dėstytoja-metodininkė

MILDA DREJERIENĖ


specializacijų
"Vaizdo technologijos", "Muzikos medijos"
dėstytoja-metodininkė

VIOLETA KELMIENĖ


mokymo programos
"Jauniai"  
dėstytoja 

RASA KASIULYNAITĖ-TIMUKIENĖ


mokymo programos
"Jaunučiai I" 
dėstytoja

JURGIS PRALGAUSKIS


mokymo programos 
"Programavimas Python"
dėstytojas-metodininkas

JULITA PIGULEVIČIENĖ


mokymo programos
"Jaunučiai I" 
dėstytoja

LAIMA GAIŽUTIENĖ


mokymo programos
"Programavimas Python"
dėstytoja

 

GIEDRĖ GENUTĖ


mokymo programos 
"Pasiruošimas IT VBE"
dėstytoja-metodininkė

AUŠRA URBAITYTĖ


mokymo programos
"Pradedantieji I" 
dėstytoja-metodininkė

IRENA PATAŠIENĖ


specializacijos
"E. verslo organizavimas" 
dėstytoja-metodininkė

LAIMUTĖ VARKALAITĖ


specializacijų
"Dizaino technologijos",
"Fotografija" 

dėstytoja

MARTYNAS PATAŠIUS


mokymo modulio 
"Grafų teorija"
dėstytojas-metodininkas

ANDRIUS PAULAUSKAS


Mokymo modulio
"Virtualios realybės kūrimas"
dėstytojas

LIUDAS DREJERIS


specializacijos
"Programavimas mobiliems įrenginiams"
dėstytojas-metodininkas

KĘSTUTIS LEKECKAS


specializacijos
"Mados dizainas"
dėstytojas-metodininkas

 

DEIMANTĖ LINKEVIČIENĖ

BENAS LINKEVIČIUS

MARTYNAS ŽALIADUONIS

LINA NEVERAUSKAITĖ

AUDRIUS NEČIŪNAS

TAUTVYDAS DULSKIS

DAIVA VYŠNIAUSKAITĖ

MILDA
VILKAUSKAITĖ-LOGUNOVA

PAULIUS GRIŠKEVIČIUS

ARTŪRAS KNEIŽYS

SANDRA BUDREVIČIENĖ

NIJOLĖ ŠEPETIENĖ

BIRUTĖ ČEIDAITĖ

KĘSTUTIS BUDREVIČIUS

VIRGINIJA GEDEIKIENĖ

RYTIS KONCEVIČIUS

ANDRIUS LAURAITIS

LINAS SALELIONIS