×
×

LOGO 2008 konkursas ir olimpiada

LOGO 2008 konkursas ir olimpiada, nugalėtojų paskelbimas

  • 2008 metų kovo 8 dieną penkiuose Lietuvos miestuose vienu metu vyko aštuntoji respublikinė LOGO olimpiada.

Universitetų LieDM centruose susirinkę olimpiados dalyviai pagal iš Kauno vaizdo konferencijos būdu paskelbtas temas ir pasirinktas rungtis tris valandas kūrė darbus.

Darbus konkursui, kurio tema šiemet "Mano mylimiausias knygos herojus" (2008 - skaitymo metai), moksleiviai pateikėIki iki kovo 1 dienos. 

O kovo 29 dieną buvo paskelbti ir apdovanoti LOGO 2008 konkurso ir olimpiados geriausių darbų autoriai.

http://www.jkm.lt/LOGO/2008/

LOGO olimpiados nugalėtojai

Komenskio LOGO rungtys

Geriausių animacijos pieštuvėje darbų autoriai:

  • Silvestras Golcas, Pasvalio Svalios pagrindinė mokykla
  • Augustė Saladytė, Kauno darželis mokykla "Šviesa"
  • Armandas Šležas, Pasvalio Svalios pagrindinė mokykla
  • Gabrielė Virbašiūtė, Kauno Kalniečių vidurinė mokykla

Geriausių piešinių darbų autoriai:

  • Gabija Kumžaitė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla
  • Agnė Salokaitė, Kauno Kalniečių vidurinė mokykla
  • Roberta Žemaitytė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla

Geriausių nevaldomos animacijos darbų autoriai:

  • Ignas Badaras, Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla
  • Petras Kasiulynas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo vidurinė mokykla, KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla
  • Mantas Šepetys, Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla

Geriausių valdomos animacijos darbų autoriai:

  • Deividas Bakanas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo vidurinė mokykla
  • Lukas Stasiūnas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo vidurinė mokykla

Imagine LOGO rungtys

Geriausių piešinių darbų autoriai:

  • Lolita Blaževičiūtė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla
  • Liucija Paniuškytė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla

Geriausių nevaldomos animacijos darbų autorė

  • Gabija Viederytė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla

LOGO konkurso nugalėtojai

Komenskio LOGO rungtys

Geriausių animacijos pieštuvėje darbų autoriai:

  • Rokas Gudavičius, Gargždų "Kranto" vidurinė mokykla
  • Paulina Kryžanauskaitė, Kauno Kalniečių vidurinė mokykla
  • Gabrielė Virbašiūtė, Kauno Kalniečių vidurinė mokykla

Geriausių piešinių autoriai:

  • Ugnė Anužytė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla
  • Beatričė Martyšiūtė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla
  • Indrė Plauskaitė, Kauno Kalniečių vidurinė mokykla
  • Roberta Žemaitytė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla

Geriausių nevaldomos animacijos darbų autoriai:

  • Iveta Mykolaitytė, KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla
  • Geriausių valdomos animacijos darbų autoriai:
  • Deividas Bakanas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo vidurinė mokykla
  • Inesa Sereikaitė, Klaipėdos Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla

Imagine LOGO rungtys

Geriausių piešinių darbų autoriai:

  • Robertas Kenstavičius, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla
  • Liucija Paniuškytė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla
  • Brigita Ūselytė, Raseinių raj. Ariogalos vidurinė mokykla

Geriausių nevaldomos animacijos darbų autoriai:

  • Gabija Kumžaitė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla
  • Julius Serapinas, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla
  • Gabija Viederytė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla

Geriausių valdomos animacijos darbų autorius

  • Žilvinas Žąsytis, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla

Specialūs prizai:

Už aktyvumą ir kūrybiškumą LOGO konkursuose ir olimpiadose

  • Edgaras Skorulskas, Kauno Jėzuitų gimnazija

Už puikų kolektyvinį Imagine LOGO piešinį

  • Klaipėdos Gedminų pagr. mokyklos 1b klasė
 
Renginį organizuoja KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla su LR Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centru