×
×

LOGO 2007 konkursas ir olimpiada

Septintoji LOGO olimpiada, prizininkų apdovanojimai 

  • 2007 metų kovo 10 dieną LieDM centruose (KTU Distancinio mokymo centre, Vilniaus kolegijoje, Klaipėdos universitete, Šiaulių universitete, KTU Panevėžio filiale)  rinkosi olimpiados dalyviai.

Kovo 31 dieną buvo paskelbti ir apdovanoti LOGO 2007 konkurso ir olimpiados nugalėtojai.

http://www.jkm.lt/LOGO/2007/

LOGO 2007 olimpiados nugalėtojai

Geriausių animacijos pieštuvėje darbų autoriai:

  • I vieta - Rokas Gudavičius, Gargždų "Kranto" vidurinė mokykla (622 balai)
  • II vieta – Ugnė Anužytė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla (531 balas)
  • II vieta –  Gabrielė Virbašiūtė, Kauno Kalniečių vidurinė mokykla (530 balų)
  • III vieta - Roberta Žemaitytė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla (518 balų)
  • III vieta – Gabija  Kumžaitė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla (516 balų)
  • Specialus prizas - Fausta Juzeliūnaitė, Pasvalio Svalios pagrindinė mokykla, (500 balų)

Geriausių piešinių darbų autoriai:

  • I vieta - Simona Lukošiūtė, Kauno Kalniečių vidurinė mokykla (663 balai)
  • II vieta – Enrikas Etneris , Kauno Kalniečių vidurinė mokykla (656 balai)
  • II vieta – Aurimas Svidinskas, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla (655 balai)
  • II vieta – Paulius Janušauskas, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla (635 balai)
  • III vieta - Miglė Kalinauskaitė, Vilniaus  Vyturio pradinė mokykla (599 balai)
  • III vieta - Kęstutis Žemaitaitis, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla (599 balai)
  • Specialus prizas - Viktorija Lekavičiūtė, Telšių Germanto vidurinė mokykla (580 balų)

Geriausių nevaldomos animacijos darbų autoriai:

  • I vieta - Simonas Milišauskas, KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla (990 balų)
  • II vieta – Raminta Svidinskaitė, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla (980 balų)
  • III vieta – Mantas Vizbaras, KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla (893 balai)

Geriausių valdomos animacijos darbų autoriai:

  • I vieta - Edgaras Skorulskas, Kauno Romainių pagrindinė mokykla (1333 balai)
  • II vieta - Lukas Stasiūnas, Kauno r. B.Buračo vidurinė mokykla (1238 balai)
  • III vieta - Rokas Jurkėnas, KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla (1135 balai)

Uždavinio sprendimo autorius:

  • Matas Brazdeikis, Vilniaus licėjus (574 balai)

LOGO konkurso nugalėtojai

Geriausių animacijos pieštuvėje darbų autoriai:

  • I vieta - Rokas Gudavičius, Gargždų "Kranto" vidurinė mokykla (729 balai)
  • II vieta - Erikas Pakštys, Gargždų "Kranto" vidurinė mokykla (707 balai)

Geriausių piešinių autoriai:

  • I vieta - Erikas Etneris, Kauno Kalniečių vidurinė mokykla (672 balai)
  • I vieta - Kęstutis Užgalis, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla (671 balas)

Geriausių nevaldomos animacijos darbų autoriai:

  • I vieta - Raminta Svidinskaitė, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla (1088 balai)
  • II vieta - Kristina Morkūnaitė, Kauno Kalniečių vidurinė mokykla (949 balai)

Geriausių valdomos animacijos darbų autoriai:

  • I vieta - Edgaras Skorulskas, Kauno Romainių pagrindinė mokykla (1629 balai)

Geriausių LOGO konkurso logotipų autoriai:

  • Kristina Morkūnaitė, Kauno Kalniečių vidurinė mokykla (78 balai)
  • Raminta Svidinskaitė, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla (67.5 balo)


Renginio organizatoriai: Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centras (ŠMM ITC), Matematikos ir informatikos institutas (MII), Kauno technologijos universiteto Jaunųjų kompiuterininkų mokykla (JKM), Vilniaus kompiuterininkų akademija (VKA)