×
×

LOGO 2006 konkursas ir olimpiada

Šeštasis LOGO konkursas ir olimpiada

  • LOGO 2006 olimpiada vyko 2006 metų kovo 4 dieną penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Konkursui, kurio tema - "Pasaulis mano akimis", darbus dalyviai pateikė iki kovo 1 dienos.

LOGO 2006 konkurso ir olimpiados nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimas vyko kovo 25 dieną Kauno technologijos universiteto Distancinio mokymo centro vaizdo konferencijų studijoje.

http://www.jkm.lt/LOGO/2006/
 

LOGO 2006 OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI

Geriausių animacijos pieštuvėje darbų autoriai:

  • Dovydas Širvinskas, Kauno "Kalniečių" vidurinė mokykla
  • Karolis Morkūnas, Kauno "Kalniečių" vidurinė mokykla
  • Gabija Viederytė, Klaipėdos "Gedminų" pagrindinė mokykla
  • Gabrielė Gudzenkaitė, Klaipėdos "Gedminų" pagrindinė mokykla
  • Gabija Kumžaitė, Klaipėdos "Gedminų" pagrindinė mokykla
  • Julius Serapinas, Klaipėdos "Gedminų" pagrindinė mokykla
  • Inesa Sereikaitė, Klaipėdos Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla

Geriausių piešinių darbų autoriai:

  • Miglė Kalinauskaitė, Vilniaus "Vyturio" pagrindinė mokykla
  • Aurimas Svidinskas, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla
  • Tadas Šermukšnis, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla
  • Žygimantas Velička, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla
  • Geriausių nevaldomos animacijos darbų autoriai:
  • Svidinskaitė Raminta, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla
  • Petras Kasiulynas, KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla

Geriausių valdomos animacijos darbų autoriai:

  • Lukas Galkus, KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokykla
  • Edgaras Skorulskas, Kauno r. Karmėlavos B.Buračo vidurinė mokykla

Uždavinio sprendimo autorius

  • Ignas Lapėnas, Kauno r. Viršužiglio pagrindinė mokykla

LOGO 2006 KONKURSO NUGALĖTOJAI

Geriausių animacijos pieštuvėje darbų autoriai:

  • Inesa Sereikaitė, Klaipėdos Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla
  • Gabija Kumžaitė, Klaipėdos Gedminų pagrindinė mokykla
  • Geriausių piešinių autoriai:
  • Paulius Janušauskas, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla
  • Kristina Morkūnaitė, Kauno "Kalniečių" vidurinė mokykla

Geriausių nevaldomos animacijos darbų autoriai:

  • Svidinskaitė Raminta, Kauno r. Kulautuvos vidurinė mokykla
  • Karolina Bekerytė, Šiaulių universiteto gimnazija

Geriausių valdomos animacijos darbų autoriai:

  • Edgaras Skorulskas, Kauno r. Karmėlavos B.Buračo vidurinė mokykla
  • Ignas Lapėnas, Kauno r. Viršužiglio pagrindinė mokykla

Geriausio LOGO konkurso logotipo autorius

  • Karolis Morkūnas, Kauno "Kalniečių" vidurinė mokykla


Renginio organizatoriai Kauno technologijos universiteto Jaunųjų kompiuterininkų mokykla (JKM), Vilniaus pedagoginis universitetas (VPU).